Oferta pracy

Inżynier ds. Projektów Inwestycyjnych

KronospanO firmie

Kronospan

Pustków Osiedle 59 G

Pustków-Osiedle (pow. dębicki)

jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

INŻYNIER DS. PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH
Miejsce pracy: Pustków-Osiedle 59E
Nr ref. IPU 02/2021

Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie działań z zakresu doradztwa inwestycyjnego Spółki (sporządzanie rysunków w AutoCad, sporządzanie harmonogramów oraz kontrola ich realizacji inwestycji, przygotowywanie Dutybook z kompletną specyfikacją techniczną w uzgodnieniu z działem Technicznym oraz Project Mangerem, sprawdzanie i odbiór robót inwestycyjnych, uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych powstałych inwestycji oraz przygotowywanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów i przekazywania ich do użytkowania.
  • Administrowanie nieruchomościami (w szczególności: prowadzenie administracji nieruchomościami należącymi do grupy, gromadzenie i ewidencjonowanie dokumentów dotyczących inwestycji, wspieranie działań bieżących prowadzonych  na nieruchomościach w zależności od potrzeb)
  • Przygotowanie planów inwestycyjnych, przedkładanie do akceptacji kierownictwa,
  • Odpowiedzialność za realizację projektu i realizacji (terminy, planu nakładów inwestycyjnych),
  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku budowlanego.
  • Wykonywanie przedmiarów i obmiarów poszczególnych zakresów prac.
  • Sporządzanie raportów, zestawień dot. ilości wykonywanych prac, stan ilości pracowników i sprzętu wykonawcy itp.
  • Uczestnictwo w odbiorach.
  • Kompletacja dokumentacji.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Język angielski komunikatywny w mowie i piśmie.
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zakupów i/lub logistyki w firmie o profilu produkcyjnym.
  • Zdolności analityczne, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Odpowiednie narzędzia pracy.
  • Ciekawą, pełna wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży.

Ogłoszenie archiwalne