Oferta pracy

Inżynier ds. Projektów

INTERSNACK POLAND

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jagiellońska 22

Nysa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów usprawniających i inwestycji przy uwzględnieniu budżetu, ram czasowych, wymogów prawnych oraz wewnętrznych standardów firmy

  • Przygotowanie i ocena specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej

  • Aktywna współpraca z kontrahentami w ramach prowadzonych projektów

  • Prowadzenie działań mających na celu polepszenie stanu technicznego maszyn i urządzeń dla zapewnienia zgodności procesów produkcyjnych z systemami jakości (HACCP, AIB, IFS, itp.) oraz zasadami BHP i 5S

  • Uczestnictwo w pracach modernizacji maszyn i urządzeń celem optymalizacji linii produkcyjnych pod kontem maszynowym i procesowym

  • Współpraca lokalnymi i międzynarodowymi zespołami grupy celem ciągłego usprawniania procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Automatyka-Robotyka, Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn

  • Min. 2 lata doświadczenia w strukturach UR w zakładzie produkcyjnym

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz CAD

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego - oczekiwany poziom B2

Intersnack Poland jest częścią międzynarodowej grupy Intersnack Group, czyli wiodącego producenta słonych przekąsek.

Nasza działalność skupia się na produkcji i sprzedaży słonych przekąsek w trzech segmentach: brandowym, marek własnych oraz B2B.

Produkty brandowe sprzedajemy pod takimi markami jak Felix czy Przysnacki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy