Oferta pracy

Inżynier ds. projektów prototypowych

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jeśli jesteś osobą, która potrafi interpretować rysunki techniczne i chcesz rozwinąć swoją karierę u jednego z międzynarodowych liderów w swojej branży - aplikuj!

Inżynier ds. projektów prototypowychNumer ref.: /524/05/2021/SC/71479

zadania

  • obsługa i koordynacja procesu prototypowego w zakładzie Automotive
  • komunikacja z zespołami sprzedażowymi
  • dbanie o realizacje zamówień na czas i w odpowiedniej ilości
  • rozwiązywanie problemów procesowych odnośnie produkcji prototypowej
  • współpraca z działami inżynierii procesowej, jakości i planowania produkcji w zakresie realizowanych zamówień
  • zlecenia transportu prototypów
  • proponowanie usprawnień w istniejącym procesie

oczekujemy

  • umiejętność interpretacji rysunku technicznego
  • znajomość AutoCad
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • znajomość SAP oraz pakietu office będzie mile widziana

oferujemy

  • możliwość pracy w międzynarodowych strukturach
  • pracę w atmosferze szacunku, zaufania i równości
  • środowisko pracy nastawione na współpracę i rozwiązywanie problemów
  • profesjonalne szkolenie wdrażające do zadań
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • program "Poleć do Randstad" - 500 zł za poleconą osobę spełniającą warunki
  • prywatna opieka zdrowotna i karta sportowa
  • dodatkowe ubezpieczenie
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne