Ta oferta pracy jest nieaktualna od 91 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Projektów (sprzęt medyczny i laboratoryjny)

  • Warszawa, Sękocin Nowy (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Contribute to a Safer, More Secure, and More Sustainable World.

    Underwriters Laboratories (UL) jest jedną z czołowych na świecie niezależnych instytucji badających bezpieczeństwo wyrobów. Nasze blisko 125-letnie doświadczenie stawiamy do dyspozycji producentów, a opracowanych przez nas 1201 norm bezpieczeństwa produktów wyznacza praktyki certyfikacji w ponad 200 branżach przemysłu. Znak UL jest akceptowany na całym świecie, a nasza reputacja w dziedzinie bezpieczeństwa użytkowania oraz skuteczności doradztwa dla producentów w zakresie konstruowania bezpieczniejszych wyrobów nie ma sobie równych. Ponad 13.000 naszych pracowników wspólnie z przedstawicielami i partnerami handlowymi obsługuje klientów w 100 krajach.

    #ThisisOurNormal

    UL International Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Job ID: 2018-9449

    Idealny kandydat:

    • ma wiedzę na temat podstaw elektroniki i mechaniki; umie zastosować tą wiedzę do przewidywania skutków defektów poszczególnych elementów konstrukcji elektrycznej i mechanicznej
    • chce zdobyć lub poszerzyć wiedzę na temat budowy elektrycznych urządzeń medycznych i laboratoryjnych oraz wybranych procesów związanych z ich projektowaniem i rozwojem
    • nie boi się rozwiązywania problemów; dobrze sobie radzi z analizą danych i umie wyciągać wnioski
    • lubi/umie analizować dokumentację i wymagania (zarówno te wynikające ze standardów jak i z wewnętrznych potrzeb klienta)

    Twoje zadania:

    Samodzielne prowadzenie i terminowa realizacja projektów certyfikacyjnych obejmujących analizę, badania i testy urządzeń medycznych oraz sprzętu laboratoryjnego (w tym produktów nowych/udoskonalonych, mających wejść na rynek), w szczególności:
    • analiza konstrukcji elektrycznej i mechanicznej produktów pod kątem zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa
    • przygotowywanie dokumentacji technicznej (specyfikacje programu testów elektrycznych i mechanicznych, sprawozdania z wynikami testów, raporty z oceną zgodności z wymaganiami norm bezpieczeństwa)
    • badania i testy na zgodność z normami bezpieczeństwa IEC, UL, EN (m.in. IEC/AAMI/EN 60601-1, IEC/UL/EN 61010-1, IEC 62304, IEC 62366, ISO14971)
    • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi laboratoriami
    • testowanie urządzeń w laboratorium klienta
    • współpraca z klientami, głównie zagranicznymi
    Aktywna współpraca z działem obsługi klienta i sprzedaży (wsparcie wyceny projektów)

    Twój profil:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, elektronika, mechatronika, inżynieria biomedyczna lub pokrewne)
    • Mile widziane 1-2 lata doświadczenia w badaniu, serwisowaniu lub projektowaniu zasilaczy impulsowych, układów zasilania AC/DC lub DC/DC lub innego sprzętu High Tech/medycznego
    • Umiejętność czytania/rozumienia schematów elektronicznych i rysunków technicznych
    • Znajomość technik pomiarów elektrycznych i mechanicznych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; znajomość języka niemieckiego będzie plusem
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientami
    • Orientacja na klienta, nastawienie na realizację zadań

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, lunch kupony, dofinansowanie wypoczynku)
    • Stabilną pracę sprzyjającą zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym
    • Perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur międzynarodowej firmy
    • Udział w projektach międzynarodowych, dostęp do najnowszej technologii
    • Możliwość wykorzystywania znajomości języka angielskiego (i niemieckiego) w codziennej pracy
    • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w j. polskim i angielskim: APLIKUJ ONLINE
    lub poprzez email: [email protected] w tytule wiadomości zamieszczając numer stanowiska: 2018-9449

    www.ul.com

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)"

    Zgodnie z art. 24 ust.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem danych jest UL International Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Sękocinie Nowym, Al. Krakowska 81. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym dla realizowanego procesu rekrutacyjnego. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 1998r. Nr 21, poz. 94 ze zm.). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.