Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. projektów z językiem niemieckim

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowa

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rysunków i specyfikacji technicznych,

  • Przygotowywanie listy zadań oraz istotnych punktów dla danego projektu budowlanego

  • Opracowywanie i wysyłka zapytań ofertowych, analiza i porównywanie nadesłanych ofert,

  • Opracowywanie przedmiarów i obmiarów robót oraz wsparcie działu w opracowywaniu budżetów i kalkulacji,

  • Współpraca z działem przygotowania produkcji – fachowe przekazanie dokumentacji, wraz ze wskazaniem istotnych punktów, bieżące wyjaśnianie napływających pytań,

  • Współpraca z działem realizacji – wsparcie merytoryczne i językowe w poszukiwaniu podwykonawców oraz organizacji budowy na terenie Niemiec,

  • Dbanie o dokumentację budowy w Niemczech – pilnowanie kompletności, bieżących wpisów kadry kierowniczej, wykonywanie dokumentacji fotograficznej oraz wsparcie działu realizacji w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej,

  • Prowadzenie korespondencji z Klientem/Inwestorem w języku niemieckim,

  • Uczestnictwo w naradach i obejściach budowy z Klientem/Inwestorem oraz bieżące tłumaczenie oraz raportowanie ich treści (niemiecki – polski)

  • Bieżące informowanie kierownika działu i stwierdzonych istotnych zagrożeniach dla harmonogramu prac lub budżetu projektu,

  • Wsparcie działu Kadr w opracowywaniu oraz prowadzeniu dokumentacji pracowników wyjeżdzających do Niemiec.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie – min. poziom B1/B2 - warunek konieczny,

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji na terenie Niemiec (od 3 do max. 6ciu miesięcy w roku, w trakcie delegacji zjazdy co 3 max 4 tygodnie),

  • Doświadczenie w pracy na rynku niemieckim – mile widziane,

  • Znajomość programu AutoCad – mile widziana,

  • Gotowość do ciągłej nauki, poszerzania swojej wiedzy i zdobywania umiejętności w nowoczesnej gałęzi budownictwa – warunek konieczny,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Biegła znajomość środowiska MS Word, Excel, Outlook,

  • Zapał do realizacji nowych i interesujących projektów budowlanych,

  • Asertywność, inicjatywa, samodyscyplina i odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B (zależnie od preferencji kandydata),

  • Narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania,

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym (w czasie pracy na terenie Polski),

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez współpracę z osobami posiadającymi wiedzę i wieloletnie doświadczenie na rynku Niemieckim,

  • Bieżące wsparcie pracowników działu przy realizacji pierwszych zadań,

  • Pomoc w zakwaterowaniu w każdym miejscu świadczenia pracy.

Dział rynku Niemieckiego zajmujący się koordynacją wszystkich procesów związanych z kontraktami budowlanymi realizowanymi na terenie Niemiec poszukuje pracownika do wsparcia zespołu w bieżących zadaniach związanych z pozyskanymi kontraktami budowlanymi, na stanowisku: Inżynier ds. projektów z językiem niemieckim.

Miejsce pracy: Praca w siedzibie firmy Climatic - Reguły, koło Warszawy, praca w delegacji na terenie Niemiec, możliwość pracy hybrydowej – po okresie próbnym.

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Przewiń do profilu firmy