Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. projektu i serwisu w dziale Badań i Rozwoju (R&D)

"KONMEX" sp. z o.o.

  • Józefów (pow. otwocki)

    Józefów (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych rozwiązań medycznych i technicznych z obszaru mechaniki / elektroniki.

  • Usprawnianie procesów produkcyjnych.

  • Zapewnienie odpowiedniej dokumentacji technicznej wykonanej pracy, spójnej z przyjętymi standardami inżynierskimi i jakościowymi.

  • Wykonywanie prac inżynierskich związanych z montażem oraz testowaniem urządzeń medycznych.

  • Kontakt z potencjalnymi dostawcami oraz klientami firmy.

  • Usuwanie usterek w urządzeniach elektrochirurgicznych.

  • Wykonywanie okresowych przeglądów.

  • Analiza przyczyn usterek występujących w serwisowanych urządzeniach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub status studenta ostatniego roku studiów na kierunku technicznym: Mechatronika / Elektronika / Automatyka / Elektryka, lub pokrewnego.

  • Umiejętność projektowania w programach 3D (typu Solid Works).

  • Znajomość narzędzi i przyrządów kontrolno-pomiarowych.

  • Umiejętność zarządzania przydzielonymi zadaniami/projektami.

  • Staranność oraz dokładność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Otwartość i zdolność uczenia się.

  • Umiejętność logicznego myślenia.

  • Znajomość jęz. angielskiego.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, kursy i inne formy edukacji.

  • Zajęcia z języka angielskiego w małych grupach 3-4 osobowych.

  • Pakiety medyczne, sportowe i ubezpieczeniowe.

  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Miejsce pracy:

Józefów k/Otwocka – 5 minut spacerem od stacji Michalin, 30 min autem z centrum Warszawy, województwo mazowieckie.

Konmex sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji wyrobów medycznych.

Aktualnie poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku: inżyniera elektronika/mechanika/automatyka, lidera projektów, serwisanta urządzeń elektronicznych.

Przewiń do profilu firmy