Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. przygotowania produkcji (branża budowlana)

RISER.domy Sp. z o.o.O firmie

  • Jaworzno

    Jaworzno, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji projektowej

  • wykonywanie przedmiarów robót ogólnobudowlanych (na etapie przygotowań do inwestycji oraz jej realizacji)

  • ścisła współpraca z kosztorysantami, działem obsługi Klienta oraz nadzorem budowlanym firmy

  • kontakt z przedstawicielami Inwestora, biurami konstrukcyjnymi, projektowymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej, projektowej

  • umiejętności przedmiarowania - mile widziane doświadczenie w wykonywaniu przedmiarów robót ogólnobudowlanych dla realizacji mieszkaniowych, biurowych, przemysłowych

  • bardzo dobra znajomość programów MS Office (w szczególności Excel) i AutoCad

  • dokładność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • mentoring Kierownika działu

  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym uzyskania uprawnień budowlanych

  • niezbędne narzędzia pracy

  • bardzo dobrą atmosferę współpracy - otwartą komunikację i konstruktywny feedback

  • benefity tj. karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie na życie, uczestnictwo w PPK oraz stały dostęp do pysznej kawy :)

  • imprezy integracyjne

RISER.domy Sp. z o.o.

Jesteśmy generalnym wykonawcą ze Śląska. Specjalizujemy się w projektowaniu

i kompleksowej budowie domów w stanie surowym i deweloperskim. W naszej ofercie znajdują się domy tradycyjne, energooszczędne, pasywne, a także domy w technologii szkieletowej. Stawiamy na jakość i rzetelność wykonawstwa.

Przewiń do profilu firmy