Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Przygotowania Inwestycji, Inżynier Budowy

Reapolis Spółka z o.o. Spółka K.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Każdy zasługuje na wygodne i ładne miejsce do życia i do pracy. Dlatego od 2005 roku TWORZYMY DOBRE MIEJSCA, działając jako Grupa TPS Reapolis. Nasze osiedla mieszkaniowe budujemy z szacunkiem dla genius loci miejsca, potrzeb przyszłych mieszkańców oraz warunków biznesowych i budowlanych. Sukcesy odnosimy także na rynku nieruchomości komercyjnych - budujemy, wyposażamy, komercjalizujemy i zarządzamy biurowcami klasy A i B, serwerowniami, halami magazynowymi oraz obiektami medycznymi.

Do codziennych zadań podchodzimy w podobny sposób i TWORZYMY DOBRE MIEJSCE dla każdego, kto ceni udział w ciekawych projektach, wyzwania, w których może wykorzystać wiedzę i doświadczenie, pracę zespołową oraz chce się rozwijać zawodowo.

Obecnie poszukujemy:

Obowiązki:

  • Przygotowywanie przedmiarów.
  • Pozyskiwanie i analiza ofert od dostawców.
  • Analiza dokumentacji technicznej.
  • Współpraca z biurem projektowym.
  • Nadzór budowlany po rozpoczęciu budowy (wsparcie kierownika budowy, rozliczanie wykonawców itd.)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe, w zależności od efektów wykonywanych zadań.
  • Ciekawe wyzwania zawodowe oraz szansę podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach.
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w ciekawych projektach deweloperskich

Nasze wymagania to:

  • Co najmniej dwa doświadczenia na stanowisku inżyniera przy realizacji inwestycji w branży budownictwa kubaturowego.
  • Wykształcenie wyższe kierunek budownictwo.
  • Praktycznej umiejętności czytania rysunku technicznego.
  • Znajomości zasad przedmiarowania.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne