Inżynier ds. przygotowania produkcji

Mostostal Warszawa S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie dokumentacji technicznej związanej z procedurą wyboru dostawców i podwykonawców,

  • przygotowywanie planu zakupu,

  • tworzenie zapytań ofertowych; analiza porównawcza ofert,

  • prowadzenie negocjacji techniczno-finansowych z potencjalnymi dostawcami i wykonawcami,

  • przygotowywanie projektów umów wraz z koniecznymi załącznikami,

  • uaktualnianie branżowej listy podwykonawców oraz dostawców,

  • koordynowanie rozliczeń finansowych z dostawcami i podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane, mechaniczne lub energetyczne,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • dobra znajomość programu AutoCAD i Norma.

  • skrupulatność, dokładność,

  • umiejętność komunikacji ustnej i pisemnej,

  • umiejętność wyszukiwania, analizy i porównywania informacji,

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku o takim samym lub zbliżonym zakresie zadań.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych,

  • pracę w zróżnicowanym zespole,

  • pracę w firmie, która kładzie nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu,

  • możliwość korzystania z nowoczesnych technologii,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • szeroki pakiet benefitów:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • dofinansowanie do kultury

Tak się u nas pracuje