Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Przygotowania Produkcji

DTH Selection sp. z o.o.

10 00013 000 brutto / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest znana firma budowlana, występująca na rynku w roli Generalnego Wykonawcy. W związku z rozwojem portfela projektów w zakresie budownictwa kubaturowego, infrastrukturalnego i przemysłowego, poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenia w obsłudze różnych segmentów budownictwa.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów dot. zamawiania, kontraktacji i realizacji zakupów na prowadzone projekty budowlane po stronie Generalnego Wykonawcy

  • Przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych na podstawie dokumentacji technicznej, kontakt z podwykonawcami i dostawcami, weryfikowanie i analizowanie ofert, prowadzenie dokumentacji zakupowej

  • Analiza rynku dostawców, podwykonawców oraz poszukiwanie nowych rozwiązań w tym zakresie

  • Negocjowanie warunków handlowych i realizacyjnych z kontrahentami

  • Budowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi

  • Przygotowywanie danych oraz raportowanie

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Kilkuletni staż pracy w branży budowlanej, w rolach związanych z zakupami / przygotowaniem produkcji na projekty kubaturowe, infrastrukturalne lub przemysłowe

  • Znajomość programu AUTO CAD oraz umiejętność analizy dokumentacji technicznej

  • Znajomość technik negocjacyjnych, umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu postępowań zakupowych

  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne

  • Odpowiedzialność, wysokie zaangażowanie

  • Zainteresowanie rozwojem w rolach związanych z obsługa procesów zakupowych w budownictwie

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w miejsca realizacji kontraktu

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Praca po stronie znanej firmy wykonawczej realizującej prestiżowe projekty budowlane

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. ubezpieczenia na życie, dofinansowanie wypoczynku, karta sportowa, opieka medyczna)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

DTH Selection – jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji kadry dla sektorów inżynieryjnych. Od 2009 roku wspieramy naszych partnerów w selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie.

Przewiń do profilu firmy