Oferta pracy

Inżynier ds. przygotowywania i koordynacji inwestycji

PGOM SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Spółka PGOM Sp. z o.o. świadcząca kompleksowe usługi w charakterze Inwestora Zastępczego i Doradcy Inwestora przy realizacji obiektów komercyjnych, hotelowych, przemysłowych i infrastruktury, poszukuje osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • Udział w przygotowaniu inwestycji.
  • Kontrola, nadzór i koordynacja realizacji prac prowadzonych na budowie.
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej, harmonogramów i postępu realizacji prac na budowie w oparciu o wymagania kontraktowe, dokumentację techniczną i administracyjną.
  • Kontrola obiegu dokumentacji administracyjnej i technicznej.
  • Koordynacja procesów administracyjnych (pozwolenia, zgłoszenia, odbiory)
  • Wparcie techniczne podczas procesu przetargowego (przedmiary, specyfikacje)
  • Koordynowanie zadań i raportowanie.
  • Inne prace wynikające z charakteru stanowiska.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie budowlane.
  • Dyspozycyjność – możliwość czasowych delegacji.
  • Umiejętność tworzenia i analizy dokumentacji technicznej.
  • Dobra znajomość Autocad, MS Office, mile widziane MS Project
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność i sumienność.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (1-5 lat).
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
  • Praca w pełnym wymiarze czasowym.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy