Inżynier ds. Rdzeniowej Sieci Usług Głosowych

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ważna 6 godzin
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Inżynier ds. Rdzeniowej Sieci Usług GłosowychNumer ref.: IRS/S/0420

Opis stanowiska:

  • Rozwój i konfiguracja systemów operatora mobilnego w obszarze sieci Core;
  • Weryfikacja i wdrażanie rozwiązań technicznych;
  • Integracja z innymi systemami operatora;
  • Dostosowywanie systemów do realizacji usług;
  • Współpraca z innymi jednostkami przy realizacji projektów;
  • Wsparcie merytoryczne na etapie analiz, projektowania, architektury;
  • Współpraca z dostawcami rozwiązań i urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku telekomunikacja lub pokrewne;
  • Znajomość sieci komórkowych i standardów 3GPP;
  • Znajomość protokołów i procedur sygnalizacyjnych w sieciach mobilnych (SIP, DIAMETER, SIGTRAN, MAP, CAP);
  • Znajomość zagadnień routingu w sieciach sygnalizacyjnych, głosowych, IP;
  • Język angielski pozwalający na komunikację, współpracę i korzystanie z dokumentacji;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność, innowacyjność;
  • Dodatkowym atutem będą:
    - Doświadczenie, szkolenia w zakresie eksploatacji i konfiguracji systemów Mobile Core Network,
    - Znajomość zagadnień IP,
    - Znajomość Linux.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę;
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie;
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze).

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie  CV.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Polkomtel Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Konstruktorskiej 4,02-673 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy