Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Realizacji Inwestycji

Edoradca Sp. z o.o. SKO firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Edoradca – dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa, świadcząca kompleksową usługę w zakresie pozyskania i realizacji projektów finansowanych z funduszy unijnych, specjalizująca się w projektach inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych opartych o innowacyjność i nowe technologie. Firma specjalizuje się również w prowadzeniu inwestycji związanych z produkcją energii z odnawialnych źródeł energii oraz przetwarzaniu odpadów. W tym momencie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew

Kluczowe obowiązki na tym stanowisku:

  • Nadzór nad Realizacją projektów inwestycyjnych (rozbudowa i budowa zakładów produkcyjnych, w szczególności w zakresie OZE oraz przetwarzania odpadów)
  • Opracowywanie założeń prac badawczo - rozwojowych oraz inwestycyjnych
  • Udział przy nadzorowaniu produkcji energii
  • Monitorowanie parametrów techniczno - eksploatacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Analiza możliwości finansowania projektów inwestycyjnych z programów unijnych
  • Analizy technologii pod kątem inwestycji kapitałowych
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów z realizacji projektów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Ochrona Środowiska, Inżynieria Środowiska, Energetyka)
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość zagadnień związanych z odnawialnymi źródłami energii (w szczególności biogazem) lub przetwarzaniem odpadów będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z projektami unijnymi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Dużą autonomię działania
  • Naukę, rozwój oraz możliwość wdrożenia swoich pomysłów
  • Realny wpływ na rozwój i wizerunek firmy
  • Udział w realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów
  • Partnerską i otwartą atmosferę w zespole
  • Pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe oraz kartę Multisport
  • Ogólnofirmowe i działowe spotkania integracyjne
  • Pracę w nowoczesnym i komfortowym biurze
  • Stabilne zatrudnienie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV zawierającego opis zrealizowanych projektów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych ofert. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Ogłoszenie archiwalne