Inżynier ds. realizacji kontraktów w branży przemysłowej

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Beck & Pollitzer to firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym.
Posiadamy ponad 150-letnią tradycję. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług inżynieryjnych, usług w zakresie montażu i relokacji maszyn oraz urządzeń przemysłowych w skali lokalnej oraz globalnej

  • Instalacje maszyn
  • Organizacja transportu ciężkich maszyn i urządzeń oraz wynajem urządzeń
  • Metrologia
  • Systemy sterowania

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Polska oraz poza granicami Polski

Zakres obowiązków:

  • organizacja kontraktów w branży przemysłowej (montaż oraz relokacja maszyn i urządzeń przemysłowych),
  • prowadzenie prac inżynierskich w ramach realizacji projektów,
  • monitorowanie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją budowlaną/ techniczną w zakresie prac mechaniczno- montażowych,
  • prowadzenie nadzoru nad bieżącą realizacją kontraktów, kontrolowanie postępu i jakości prac zgodnie z postanowieniami kontraktu, harmonogramem oraz przepisami BHP,
  • kosztorysowanie oraz współpraca w przygotowaniu ofert,
  • współpraca z innymi działami Spółki (Dział Organizacji Projektów, HR, Księgowość, etc.).

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodny kontakt z klientami i pracownikami w środowisku międzynarodowym - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane o kierunku mechanika i budowa maszyn),
  • doświadczenie w koordynowaniu i prowadzeniu projektów w branży przemysłowej,
  • wiedza techniczna w zakresie czytania dokumentacji technicznej oraz prowadzenia odbiorów technicznych,
  • mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów robót w branży przemysłowej,
  • umiejętność pracy w zespole, motywowania pracowników, delegowania zadania,
  • umiejętność i gotowość do współpracy z klientem,
  • sprawność w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych oraz jakościowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w delegacji - warunek konieczny (oferta pracy dotyczy prowadzenia projektu w miejscu jego realizacji - w kraju lub/i za granicą).

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • szkolenia zawodowe wewnętrzne i zewnętrzne
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • bony z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

PRACUJ Z NAMI DLA NAJLEPSZYCH!

Więcej informacji na stronie

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust 1 pkt 1. ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 28.06.2016 r. poz. 922) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałam/-em poinformowana/-y o prawie wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz o przechowywaniu tych danych w wyżej wymienionym celu. Zostałam/-em poinformowana/-y, że Administratorem Danych jest Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wopistów 13D, 41-215 Sosnowiec”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy