Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Realizacji Projektów

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 08.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy – Polska

    Zakres obowiązków:

    • kontrolowanie postępu i jakości prac zgodnie z postanowieniami kontraktu, harmonogramem, dokumentacją projektową oraz przepisami BHP;
    • organizacja i nadzór nad realizacją kontraktu na placu budowy;
    • prace inżynierskie w ramach realizacji projektów;
    • współpraca z innymi działami Spółki (Dział Organizacji Projektów, HR, Księgowość, etc);
    • praca w kraju i za granicą w miejscu realizowanego projektu.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (mechanika, elektryka, energetyka);
    • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na płynną komunikacją w środowisku międzynarodowym;
    • gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych);
    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • umiejętność analizy dokumentacji technicznej;
    • motywacja do pracy, samodzielność i terminowość wykonywanych zadań;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym zespole w kraju i za granicą;
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
    • pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe;
    • szkolenia zawodowe wewnętrzne i zewnętrzne.

    Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust 1 pkt 1. ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 28.06.2016 r. poz. 922) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałam/-em poinformowana/-y o prawie wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz o przechowywaniu tych danych w wyżej wymienionym celu. Zostałam/-em poinformowana/-y, że Administratorem Danych jest Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wopistów 13D, 41-215 Sosnowiec”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.