Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Inżynier ds. Realizacji Projektów Technologicznych

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.O firmie

  • Rozalii 1, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rozalii 1

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • analiza i wybór technologii w nowym centrum logistycznym;

  • pomoc w projektowaniu linii transportowych;

  • koordynacja uruchomień nowych maszyn i procesów technologicznych;

  • monitorowanie postępów prac w projektach technologicznych;

  • dbanie o prawidłowy przypływ informacji między działami projektowymi (automatycy, robotycy, IT);

  • współpraca z firmami zewnętrznymi podczas realizacji projektów;

  • bieżąca analiza rynku i udział w targach branżowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, automatyka i robotyka lub pokrewne);

  • minimum 3-letnie doświadczenie we wdrożeniach/uruchomieniach maszyn lub w utrzymaniu ruchu;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2);

  • znajomość programu AutoCAD;

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • wiedza z zakresu sterowników PLC, sieci przemysłowych, instalacji elektrycznych;

  • wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie ze stresem.

Mile widziane

  • wiedza na temat linii transportowych;

  • realizacja projektów technologicznych w centrach logistycznych;

  • doświadczenie w pracy z maszynami np. układnice, przenośniki;

  • znajomość systemów Jira i Confluence.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • wypożyczalnia rowerów

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa

Tak się u nas pracuje