Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Realizacji Projektu

  • Bochnia, Brzesko, Tarnów, Dębno (pow. brzeski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWE POL INOX

Od początku swego istnienia koncentrujemy się na wykonawstwie instalacji przemysłowych oraz konstrukcji stalowych. Specjalizujemy się w prefabrykacji i montażu kompletnych instalacji technologicznych, konstrukcji nośnych oraz zbiorników ze stali nierdzewnych. Wykonujemy prace z zakresu elektryki przemysłowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.polinox.pl

Miejsce pracy: Bochnia (okolice), Brzesko (okolice), Tarnów (okolice), Dębno (pow. brzeski)
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • przygotowanie oraz nadzór nad projektami,
  • sporządzanie wstępnych wycen,
  • doradztwo techniczne.

Wymagania:

  • dodatkowy atut: doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • mile widziana znajomość programów: AUTOCAD/SOLID WORKS,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
  • odpowiedzialność, dokładność, kreatywność, sumienność, zaangażowanie osobiste w pracy, dyspozycyjność.

Oferujemy :

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie do uzgodnienia,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • firma oferuje podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach itp.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się