Inżynier ds. reklamacji do dostawców / Engineer Claims Handling

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.

Goleniowska 62

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesu terminowego;

  • Informowanie dostawcy o reklamacji;

  • Współpraca z dostawcami w zakresie wyjaśnienia reklamacji;

  • Rejestrowanie postępów i zakończenia każdego z roszczeń, w tym raportowanie aktualnego statusu;

  • Optymalizacja procesu reklamacyjnego;

  • Wybór najlepszego rozwiązania w celu zabezpieczenia ciągłości produkcji;

  • Aktywne zaangażowanie we współpracę międzywydziałową.

Nasze wymagania

  • Bardzo doba znać języka angielskiego;

  • Podstawowa znajomość programu Excel;

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów, usprawnienie pracy własnej i procesów;

  • Odpowiedzialność, sumienność, systematyczność, duże umiejętności komunikacyjne oraz samodzielność.

To oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy rozwój w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku, skupiamy się na ciągłym doskonaleniu poprzez innowacyjne rozwiązania i świeże spojrzenie. Połączenie właściwego zarządzania, przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowania całej kadry, pozwala na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.