Oferta pracy

Inżynier ds. rozliczeń

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie poszukujemy Inżyniera ds. rozliczeń na kontrakt S52
- Północna obwodnica Krakowa.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i procedowanie wniosków o zatwierdzenie wykonanych robot (PŚP), we współpracy z Inżynierami Budowy
  • Współpraca z Inspektorami Nadzoru w zakresie zatwierdzania wniosków
  • Sporządzanie kalkulacji i zestawień do rozliczeń
  • Prowadzenie rejestru oraz planu liniowego rozliczanych prac
  • Przygotowanie i  aktualizacja Zasadniczego Przedmiaru Robót
  • Sprawdzanie miesięcznych rozliczeń Podwykonawców pod kątem wnioskowanych ilości, zgodności z Projektem Wykonawczym oraz zakresem przedmiotu umów podwykonawczych
  • Wystawianie certyfikatów płatności, prowadzenie ewidencji rozliczeń podwykonawców oraz śledzenie postępu robót
  • Wspieranie działu Kontroli Projektu w zbieraniu informacji niezbędnych do przygotowania aktualizacji budżetu
  • Współpraca z innymi działami projektu w celu wyjaśniania wszelkich niejasności i problemów związanych z rozliczeniami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane lub ekonomiczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, przy realizacji projektów opartych o warunki kontraktowe FIDIC
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel
  • Dobra znajomość programu AutoCad
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dokładność, sumienność oraz samodzielność w działaniu
  • Komunikatywna znajomość angielskiego (środowisko międzynarodowe)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,
  • Opieka medyczna po ukończeniu 1 roku współpracy,
  • Multisport,
  • Dodatkowe szkolenia,
  • Eventy okolicznościowe związane ze świętami polskimi i tureckimi,
  • Owocowe dni.
Consent for Future Recruitment:

I consent to the processing by Gülermak Agır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş., Gülermak Sp. z o. o., Mosty Łódź S.A. GLM Kraków Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. GP Mosty Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.  spółka cywilna, AGP Metro Polska, GLM Tramwaj Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. of my personal data included in the recruitment application for the purposes of future recruitment.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy