Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Rozruchu i Eksploatacji Turbin Wiatrowych

Nordex Polska Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Uruchomienie turbiny wiatrowej i związanych z nią podzespołów

  • Przygotowywanie wymaganych raportów i dokumentacji

  • Usuwanie usterek i błędów podzespołów podczas całego procesu

  • Uruchomienie komunikacji oraz poprawnego działania systemu sterowania farmą wiatrową

  • Wsparcie Kierownictwa Budowy w rozwiązywaniu problemów technicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowiskach pokrewnych tj. Inżynier Elektryk, Elektryk, Technik Serwisu lub osoby odpowiedzialnej za utrzymanie ruchu obiektu (wiedza z zakresu elektryki, elektrotechniki, automatyki, mechatroniki)

  • Doświadczenie w pracy z instalacjami elektrycznymi/mechanicznymi, próbami napięciowymi oraz w zarządzaniu jakością

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (dokumentacja w jęz. angielskim)

  • Umiejętność obsługi komputera, posługiwania się MS Office, Excel, Word, Project, Power Point

  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP i proaktywne nastawienie do nich

  • Bardzo dobry stan zdrowia, zdolność do pracy na wysokości i ograniczonej przestrzeni

  • Gotowość do regularnych i bardzo częstych podróży służbowych w kraju i za granicą (3 tygodnie w podróży służbowej, 1 tydzień w domu)

  • Prawo jazdy Kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą

  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii w branży wiatrowej

  • Pracę w zmotywowanym, dynamicznym zespole

  • Organizację dojazdów do pracy i z pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Nordex jest wiodącm międzynarodowym producentem turbin wiatrowych. Istnieje od 1985 roku i zatrudnia ponad 9 000 osób na całym świecie. Nasze turbiny zostały zainstalowane już w ponad 40 krajach. W Polsce jesteśmy obecni od 2007 roku, W naszej siedzibie w Warszawie i w dziewięciu punktach serwisowych zlokalizowanych na terenie zatrudniamy łącznie ponad 80 osób.

Przewiń do profilu firmy