Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. Rozwoju Dostawców /SDE

Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o. Shock Absorbers PlantO firmie

Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o. Shock Absorbers Plant

Michała Grażyńskiego 141

Bielsko-Biała

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Działu R&D, Project Buyer i Zespołu ds. Rozwoju w wyborze dostawców nowych komponentów od zewnętrznych dostawców;
  • Zapewnienie oceny analizy ryzyka dostaw na wczesnym etapie projektu
  • Uczestnictwo w przeglądach technicznych i zatwierdzanie rozwiązań proponowanych przez dostawców pod kątem jakości, zdolności i zgodności z harmonogramem projektu
  • Zapewnienie wdrożenia planów poprawy powstałych w trakcie zatwierdzenia wykonalności i zatwierdzenia przeglądu technicznego
  • Udział we wdrażaniu specyficznych wymagań klienta
  • Przeprowadzanie i analiza przeglądu projektu z dostawcami
  • Wsparcie procesu zarządzania zmianami i promowanie innego źródła zaopatrzenia
  • Analiza raportów APQP wymaganych na poziomie zakładu / linii biznesowej
  • Przeprowadzanie przeglądu wymagań i organizowanie spotkań technicznych oraz przeglądów specyfikacji z dostawcami i zespołem deweloperskim
  • Udział w planowaniu oraz monitorowanie realizacji zadań wymaganych do oceny i zatwierdzania procesu (PPAP)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - co najmniej licencjat w sektorach przemysłowych (mechanika, elektrotechnika, inżynieria materiałowa)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie: Minimum 5 lat w sektorze przemysłowym, w tym 2 lata w dziedzinie jakości; preferowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Doświadczenie w jakości dostawców – będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w opracowywaniu nowych komponentów: wybór dostawcy, definicja wymagań, zaawansowane planowanie jakości produktu, weryfikacja zdolności produkcyjnych, walidacja raportów z kontroli wstępnych próbek, proces zatwierdzania części do produkcji; doświadczenie w audycie procesów (mile widziany kwalifikowany audytor zgodnie z VDA 6.3)
  • Znajomość normy jakości IATF 16949, wymagań dotyczących jakości, ochrony środowiska i bezpieczeństwa
  • Umiejętności analizy i syntezy, umiejętność proponowania rozwiązań i podejmowania odpowiedzialności, znoszenia presji, radzenia sobie z zarządzaniem dostawcami
  • Umiejętność negocjacji i przekonywania, zarządzanie spotkaniami
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne warunku wynagrodzenia
  • Możliwości awansu
  • Możliwości rozwoju kompetencji
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pakiet sportowy

Benefity

  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Międzynarodowa grupa Marelli projektuje i produkuje zaawansowane technologicznie systemy i komponenty dla branży motoryzacyjnej. Zatrudniamy ponad 38.000 pracowników w 89 zakładach produkcyjnych, 12 Centrach R&D i 26 Centrach Aplikacji rozlokowanych w 19 krajach na całym świecie. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich największych producentów samochodów na świecie. Aktualnie w 6 zakładach w Polsce pracuje 3000 osób.

Inżynier ds. Rozwoju Dostawców /SDE, Michała Grażyńskiego 141, Bielsko-Biała