Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Rozwoju Metod Numerycznych

  • Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Zadania:

    • rozwój procesów i narzędzi wykorzystywanych w analizach przepływu ciepła w podzespołach silników lotniczych,
    • integracja i testowane opracowanych procesów i narzędzi,
    • diagnostyka i naprawa procesów i narzędzi,
    • wsparcie IT dla inżynierów ds. wymiany ciepła,
    • opracowywanie dokumentacji technicznej,
    • współpraca z międzynarodowym zespołem rozwoju oprogramowania analiz przepływu ciepła.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Informatyka, Automatyka, Mechanika i budowa Maszyn, Energetyka, Fizyka Techniczna lub pokrewnym,
    • dobra znajomość zagadnień związanych z rozwojem oprogramowania,
    • znajomość zagadnień termodynamiki w szczególności wymiany ciepła,
    • znajomość języków programowania wysokiego poziomu i obiektowych włączając: C++, Python, VisualBasic,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • umiejętność pracy w środowisku Windows i Unix,
    • umiejętność logicznego myślenia oraz wysokie zdolności analityczne,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • mile widziane doświadczenie w przemyśle lotniczym,
    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.
    Więcej informacji: www.mtu-polska.com

    Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych w celu wykorzystania go w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.”

    „Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Tajęcina 108, 36-002 Jasionka. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”