Inżynier ds. Rozwoju - Opiekun Produktu

Thales

Thales

gen. Józefa Zajączka 9

Żoliborz

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Bash

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy tworzeniu i wdrażaniu systemów sterowania ruchem kolejowym / systemów nadrzędnych srk

  • współpraca przy tworzeniu dokumentacji dla systemów

  • współpraca przy integracji, konfigurowaniu i uruchamianiu systemów sterowania ruchem kolejowym

  • funkcja inżyniera/opiekuna systemu/produktu

  • prowadzenie szkoleń z systemów Thales (urządzenia srk)

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum Inżynierskie: znajomość tematyki komputerowych systemów sterowania

  • znajomość środowiska Linux, Windows, podstawy bash

  • podstawy wiedzy dla rozwiązań serwerowych, konfiguracja raid

  • podstawy wiedzy w budowie sieci LAN; tcp/ip, ssh

  • podstawy wiedzy o środowiskach wirtualnych dla systemów komputerowych

  • mobilność

  • umiejętność realizacji celów

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność

  • języki angielski

Mile widziane

  • znajomość tematyki inżynierii prowadzenia ruchu kolejowego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych

  • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny, karta Multisport)

  • przyjazną atmosferę pracy i kontakt z międzynarodowym środowiskiem

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk APLIKUJ.

Thales

Thales jest globalnym liderem technologicznym, który kształtuje współczesny świat. Grupa świadczy usługi i dostarcza innowacyjne rozwiązania klientom z branży lotniczej, kosmicznej, transportowej, administracyjnej i bezpieczeństwa cyfrowego oraz przemysłu obronnego. Obecnie firma zatrudnia 83 000 pracowników w 68 krajach. W 2019 roku Thales osiągnął przychody ze sprzedaży w wysokości 19 miliardów euro (pro forma, razem z Gemalto).

Thales inwestuje przede wszystkim w innowacje cyfrowe – łączność, Big Data, sztuczną inteligencję i cyberbezpieczeństwo – technologie, które wspierają firmy, organizacje i rządy w decydujących oraz krytycznych momentach.

Przewiń do profilu firmy