Inżynier ds. rozwoju oprogramowania C/C++ - Dział Network

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-16
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2017-12-16)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Kraków
NW/RAN/C

Kandydat będzie uczestniczył w realizacji projektów międzynarodowych z zakresu oprogramowania infrastruktury sieci mobilnych generacji 5G i/lub LTE w jednym
z następujących zespołów: Call Processing Software lub OAM Software.

Zadania

  • Analiza i dekompozycja wymagań systemowych dla oprogramowania 5G/LTE RAN
  • Tworzenie architektury, implementacja i weryfikacja
  • Utrzymanie (stabilizacja/optymalizacja) oprogramowania i zapewnienie wsparcia technicznego

Wymagania

  • Studia licencjackie lub magisterskie z elektroniki, telekomunikacji, informatyki bądź dziedzin pokrewnych
  • Doskonała znajomość języków programowania  C/C++
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania pod systemem operacyjnym Linux
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z programowaniem współbieżnym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania RAN dla systemów 3G/LTE/5G
  • Znajomość popularnych protokołów sieciowych (TCP/UDP/SNMP/SCTP/Netconf) i zdefiniowanych przez 3GPP  (RRC/PDCP/GTP/RLC)
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do wydajnego przetwarzania pakietów (Cavium - multicore,  DPDK)
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania działającego w środowisku Cloud
  • Praktyczna znajomość standardu C++11/14
  • Umiejętność programowania w języku Python

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego
  • Pakiet relokacyjny

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Firma Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Daj się złapać w sieć.

Pracuj z nami

#WSAMSUNGU!

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się