Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. rozwoju pomp ciepła

Free Polska Sp. z o.o.

Dobrego Pasterza 13

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja spraw, związanych z wdrażaniem nowych produktów grzewczych marki GREE

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i materiałów szkoleniowych

  • Doradztwo techniczne i serwisowe w zakresie pomp ciepła VERSATI

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie produktu pompy ciepła oraz rozwiązań grzewczych

  • Współpraca z działem marketingu i sprzedaży w obszarze rozwoju produktu

  • Opieka nad produktem w całym cyklu życia produktu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowany profil z branży HVACR

  • doświadczenie zawodowe pracy na podobnym stanowisku

  • dobra organizacja pracy i umiejętność prowadzenia projektów

  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

  • zdolność podejmowania decyzji oraz samodzielność

  • wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B.

  • znajomość j. angielskiego poziom min. B2 w mowie i piśmie ( średnio-zaawansowany)

To oferujemy

  • realna możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie z branży HVAC

  • niezbędne szkolenia produktowe oraz techniczne

  • współudział w kreowaniu nowych rozwiązań

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • liczne świadczenia socjalne i dodatki pozapłacowe tj. Multisport, opieka medyczna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Free Polska Sp. z o.o. – Wyłączny Przedstawiciel Marki GREE w Polsce

Przewiń do profilu firmy