Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

inżynier ds. rozwoju produktu

  • Białystok, Łomża, Augustów, , podlaskie
  • Specjalista
  • 22.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz w swojej codziennej pracy odpowiadać za wdrażanie, uruchamianie i udoskonalanie nowych procesów produkcyjnych? To oferta idealna dla Ciebie! Rozwiń swoją karierę w międzynarodowej firmie z branży chemicznej.

    Nr ref.: /351/04/2019/AZ/40700
    Białystok, Łomża, Augustów,
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość współtworzenia nowej inwestycji od zera
    • pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kantyny pracowniczej)
    • bezpłatna nauka języka angielskiego
    • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
    zadania
    • prace nad optymalizacją designu baterii w celu zapewnienia zwiększonej wydajności i najwyższej jakości
    • ocena specyfikacji i metod poprawy kontroli jakości
    • analiza mechanizmu uszkodzeń i poszukiwanie rozwiązań (FTA, Reverse FMEA)
    • implementacja i optymalizacja nowych procesów produkcji baterii
    • opracowanie kluczowych materiałów i komponentów baterii
    • outsourcing i współpraca w zakresie nowych technologii w Europie
    • kontakt z klientem (producenci samochodów)
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe techniczne (Elektrochemia, Chemia, Inżynieria Chemiczna, Materiałoznawstwo, Mechanika, Mechatronika, Elektrotechnika, Elektronika, Energetyka, Metalurgia, Fizyka, Nauki Przyrodnicze)
    • podstawowe doświadczenie związanego z R&D
    • doświadczenie w rozwoju i optymalizacji procesów chemicznych (Mixing/Coating) lub montażowych (Assembly)
    • doświadczenie w pracy na pełni zautomatyzowanych liniach montażowych i produkcyjnych
    • znajomość rysunku technicznego 2D
    • umiejętność stosowania Six Sigma/narzędzi statystycznych do analizy i optymalizacji projektu i procesu

    mile widziane:

    • umiejętność obsługi narzędzi 3D (CATIA / AutoCad / UG itp.)
    • znajomość analizy elektrochemicznej
    • znajomość procesów rozwojowych w przemyśle automotive
    • znajomość BMS (Battery Management System)
    • umiejętność przeprowadzania analizy defektów przy użyciu metod spektroskopowych (rentgen, SEM, CMM i mikroskopia optyczna itp.)

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47