Oferta pracy

Inżynier ds. Rozwoju Produktu - Chemik

LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o.

Wrocław

Wrocław

LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!

Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Chem Wrocław Energy jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku pracując jako:

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów produkcji baterii litowo-jonowych.
  • Analiza wdrażanych produktów (polimerowych baterii litowo-jonowych).
  • Współpraca z Klientami i wsparcie techniczne w ramach uruchamianych procesów.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej od podstaw oraz wdrażanie modyfikacji na podstawie istniejących rysunków i szkiców.
  • Rozwiązywanie problemów dot. produktów we współpracy z innymi obszarami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa lub inżynieria materiałowa.
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym lub w branży automotive.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją i rozwojem nowych procesów i produktów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne).
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe.
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym.

CV prosimy składać w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Administratorem danych jest LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Biskupice Podgórne 55-040, LG 3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy