Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Rozwoju Produktu – Elektronik

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • LG 1a, 55-040 Biskupice Podgórne, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem fabryka powstała w 2016 roku i zajmuje się produkcją baterii litowo-jonowych do aut elektrycznych takich marek jak m.in. Audi, Jaguar, VW, Ford czy BMW. Obecnie zatrudniamy prawie 3000 pracowników w naszych 5 zakładach.

    W związku z dynamicznym rozwojem nowego biznesu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją, weryfikacja dokumentów kontrolnych od BMS
    • Technicznie wsparcie dla obecnych i nowych rozwiązań sprzętowych i programowych
    • Optymalizacja jakości oraz kosztów produkcyjnych
    • Poprawa jakości produktów poprzez analizę defektów i implementację usprawnień
    • Weryfikacja specyfikacji dla automatycznych systemów pomiarowych
    • Poprawa projektu w celu usprawnienia produkcji

     Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (Elektronika, Elektrotechnika, Mechatronika, Energetyka)
    • Znajomość czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych , rysunku technicznego 2D
    • Praktyczna znajomość narzędzi analitycznych oraz przyrządów pomiarowych: multimetr, mikroskop i innych
    • Proaktywna postawa, zaangażowanie i zdolności komunikacyjne
    • Umiejętność pracy w grupie oraz wysoki poziom kompetencji społecznych i międzykulturowych
    • Nastawienie na ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy z zakresu baterii i systemów zarządzania zestawem baterii (BMS)

    Szczególnie mile widziane będą:

    • Mile widziane doświadczenie związane z R&D zdobyte na studiach lub podczas pracy w zawodzie
    • Znajomość procesów rozwojowych w przemyśle automotive
    • Kompetencje w zakresie projektowania Embedded Control System (hardware i software)
    • Programowanie w językach C
    • Projektowanie PCB
    • Rozwój i zarządzanie jakością komponentów elektrycznych

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 2 lata bez okresu próbnego
    • Pakiet relokacyjny
    • Czynny udział w projekcie greenfield – jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową
    • Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego
    • Kantynę pracowniczą – dofinansowane obiady, dania koreańskie, duży wybór deserów
    • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe – szansa na odbycie szkoleń w HQ w Korei
    • Nowoczesne narzędzia pracy
    • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych

    CV prosimy składać w języku polskim za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”