Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Rozwoju Produktu z j. angielskim

  • Nowy Tomyśl, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą z branży elektrotechnicznej, liderem w  technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej, mającą 90 lat doświadczeń na świecie i ponad 20 lat działalności na rynku polskim.

Do działu rozwoju  produkcji  kabli przemysłowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. Rozwoju Produktu z j. ang.

Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

Główne zadania:

  • Prowadzenie projektów  wdrożeniowych dla nowych produktów na podstawie otrzymanej koncepcji z centrali w  Niemczech
  • Kalkulacja kosztów wytworzenia
  • Dopuszczanie nowych części do produkcji
  • Przenoszenie produkcji wzorów do produkcji seryjnej oraz stabilizowanie procesów produkcji nowych artykułów
  • Inicjowanie działań rozwojowych i oszczędnościowych w ramach prowadzonych projektów

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego, preferowane wykształcenie związane z automatyzacją produkcji
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności czytania schematów technicznych i schematów połączeń elektrycznych
  • Znajomości metod optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów wdrożeniowych lub optymalizacyjnych w środowisku produkcyjnym

Oferujemy:

  • Wyzwania związane z automatyzacją i projektowaniem procesów produkcyjnych
  • Dostęp do szerokiej oferty szkoleń i innych działań Samodzielne prowadzenie projektów w środowisku międzynarodowym
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy powyżej 30 km
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Pakiet socjalny: Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, kasa pożyczkowa, kolonie dla dzieci, imprezy integracyjne
  • Samodzielne prowadzenie projektów w środowisku międzynarodowym

„Rozwiń skrzydła z Phoenix Contact Wielkopolska”

Zainteresowane osoby prosimy o przekazanie CV wraz z nazwą stanowiska do Działu HR mailowo za pomocą przycisku Aplikuj teraz lub na adres:

Phoenix Contact Wielkopolska, ul. Celna 5, 64-300 Nowy Tomyśl.

Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie internetowej www.phoenixcontact.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  przez Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. z siedzibą  w Nowym Tomyślu, ul. Celna 5, kod poczt. 64-300,
w celach niezbędnych dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się