Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. rozwoju projektów

ST AUTOMOTIVE SP. Z O.O.O firmie

ST AUTOMOTIVE SP. Z O.O.

Stalowa 1

Godzikowice (pow. oławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie koordynacji i nadzoru nad realizacją planu projektu z uwzględnieniem terminów i przypisaniem osób odpowiedzialnych do określonych zadań
  • Wsparcie koordynacji i nadzoru nad realizacją projektu od fazy wstępnej do uruchomienia produkcji seryjnej
  • Wsparcie współpracy z głównym oddziałem w Korei: odbiór narzędzi, nadzór nad dokumentacją projektową, stała komunikacja od fazy wstępnej do uruchomienia produkcji seryjnej zgodnie z procedurą APQP, wsparcie w zakresie przygotowania dokumentacji PPAP
  • Współpraca z Klientami: organizacja dostaw detali przed seryjnych zgodnie z harmonogramem rozwoju projektu, analiza problemów jakościowych, koordynowanie przygotowań do audytów zatwierdzających proces (Run@Rate, audyt procesu)
  • Współpraca z dostawcami w zakresie rozwoju nowych projektów: przekazanie wymagań Klienta, nadzorowanie produkcji przed seryjnej, zatwierdzenie produkcji, koordynowanie działań dotyczących doskonalenia procesu.
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami firmy (obszar produkcji, jakości, logistyki, zakupów),
  • Wspieranie realizacji celów projektu w kontekście produktywności oraz założonych celów jakościowych
  • Prowadzenie działań rozwojowych w obszarze zarządzania projektami
  • Ciągłe doskonalenie w zakresie wymagań IATF

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów, umiejętność pracy w grupie i samodzielnie
  • Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych
  • Doświadczenie w branży automotive mile widziane
  • Znajomość procedury APQP, narzędzi PPAP, MSA, SPC oraz programu Auto-Cad mile widziana
  • Doświadczenie w realizacji zadań w pracach projektowych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Obsługa pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Interdyscyplinarne stanowisko, współpraca z wieloma komórkami i działami organizacji (w Polsce oraz poza jej granicami),
  • Udział w realizacji innowacyjnych projektów z obszaru elektromobilności – współpraca z LGES - wiodącym producentem baterii litowo-jonowych wykorzystywanych do produkcji samochodów elektrycznych
  • Możliwość poznania koreańskiego środowiska biznesowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Praca w firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy odbiorców.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • napoje
  • bony żywieniowe

Inżynier ds. rozwoju projektów, Stalowa 1, Godzikowice (pow. oławski)