Inżynier ds. Rozwoju Rynku / Asystent(ka) Projektanta / Inżynier Budowy

Menard Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z członkami zespołu techniczno - handlowego.

  • analiza dokumentacji technicznej, projektowej, przetargowej, geologicznej,

  • wykonywanie obliczeń geotechnicznych.

  • przygotowywanie rysunków w programie AutoCad, opisów technicznych.

  • przygotowywanie koncepcji projektowych, przedmiarów, projektów oraz rozwiązań technicznych wzmocnienia gruntu.

  • budowanie regionalnej pozycji marki poprzez tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie długofalowych relacji B2B

  • poszukiwanie nowych możliwości rynkowych w zakresie rozwoju dla firmy

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących klientów oraz konkurentów.

  • współpraca z jednostkami naukowymi, biurami projektowymi oraz dostawcami

  • opracowywanie ofert techniczno-finansowych,

  • komunikacja i współpraca z innymi działami firmy,

  • pomoc w koordynowaniu prac budowlanych w zgodności z dokumentacją projektową oraz przyjętymi harmonogramami i terminami umownymi,

  • pomoc w nadzorowaniu prac na budowach w zgodności z dokumentacją techniczną i przepisami BHP,

  • kontrola nad jakością wykonywanych prac budowlanych oraz ilością i jakością dostarczanych materiałów,

  • inwentaryzacja i rozliczanie sprzętu na prowadzonej budowie,

  • raportowanie, składanie sprawozdań z wykonywanych prac,

  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane (lub w trakcie studiów II stopnia),

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

  • mile widziane doświadczenie w branży geotechnicznej

  • mile widziane doświadczenie w ofertowaniu / wycenie robót / przygotowaniu produkcji w branży budowlanej

  • praktyczna znajomość programów MS Office, AutoCad,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wypowiedzi,

  • mile widziana znajomość programów MES takich jak ABC Płyta/Robot/Plaxis/Zsoil,

  • pracowitość i solidność,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność

  • uczciwość, lojalność,

  • umiejętność pracy w zespole.

  • mile widziane prawo jazy kat. B

To oferujemy

  • stałą, odpowiedzialną pracę w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji w Polsce i na Świecie

  • pracę w profesjonalnej firmie należącej do dużej międzynarodowej grupy

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pracę w dynamicznym zespole, przyjazną atmosferę

  • bogaty pakiet socjalny

  • ubezpieczenie grupowe na życie finansowane przez Pracodawcę od pierwszego dnia zatrudnienia

  • opieka medyczna Allianz -darmowa po okresie próbnym dla pracownika oraz darmowa dla rodziny po rocznym okresie zatrudnienia

  • pakiet Multisport – współfinansowany po okresie próbnym

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • dofinansowanie do szkieł korekcyjnych

  • świadczenia świąteczne z ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

Firma budowlana Menard Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.