Inżynier ds. Samochodowych Testów Systemów Radarowych i Wizyjnych Active Safety

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-12-08
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2018-01-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Aptiv, wcześniej: Delphi, jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Gillingham w Anglii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach. Więcej na stronie: aptivkrakow.pl

Dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie scenariuszy testowych.
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych w samochodach testowych.
  • Analiza danych z testów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (elektrotechnika, elektronika, informatyka, automatyka, telekomunikacja lub pokrewne).
  • Dobra znajomość programowania w językach C/C++, Matlab.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość podstaw elektroniki i miernictwa elektronicznego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowo możesz pochwalić się:

  • Znajomością zagadnień z zakresu testowania systemów i oprogramowania.
  • Znajomością języka Python.
  • Znajomością zagadnień transmisji danych, magistrali CAN, FlexRay.
  • Znajomością języka niemieckiego lub francuskiego.

Co zaoferujemy Ci w zamian:

  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe.
Aplikuj do nas już dziś i poznaj świat motoryzacji z bliska!
Więcej na stronie: aptivkrakow.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się