Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Samochodowych Testów Systemów Radarowych i Wizyjnych Active Safety

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aptiv, wcześniej: Delphi, jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Gillingham w Anglii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach. Więcej na stronie: aptivkrakow.pl

    Dołącz do nas jako:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie scenariuszy testowych.
    • Wykonywanie testów funkcjonalnych w samochodach testowych.
    • Analiza danych z testów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (elektrotechnika, elektronika, informatyka, automatyka, telekomunikacja lub pokrewne).
    • Dobra znajomość programowania w językach C/C++, Matlab.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Znajomość podstaw elektroniki i miernictwa elektronicznego.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Dodatkowo możesz pochwalić się:

    • Znajomością zagadnień z zakresu testowania systemów i oprogramowania.
    • Znajomością języka Python.
    • Znajomością zagadnień transmisji danych, magistrali CAN, FlexRay.
    • Znajomością języka niemieckiego lub francuskiego.

    Co zaoferujemy Ci w zamian:

    • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku.
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
    • Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe.
    Aplikuj do nas już dziś i poznaj świat motoryzacji z bliska!
    Więcej na stronie: aptivkrakow.pl