Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. serwisu – farmy fotowoltaiczne

PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Intensywnie rozwijająca się firma z branży OZE, zajmująca się realizacją i obsługą wielkopowierzchniowych instalacji PV poszukuje kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Serwis systemów fotowoltaicznych wielkopowierzchniowych
  • Raportowanie, sprawne rozwiązywanie problemów w terenie
  • Diagnozowanie usterek, konserwacja systemów PV
  • Prace elektryczne, pomiarowe i montażowe w ramach serwisu
  • Bieżący kontakt z Operatorem Sieci Dystrybucji
  • Odpowiedzialność za prace prowadzone we współpracy z OSD na podstawie Instrukcji Współpracy Ruchowej
  • Analiza stanu, produkcji energii farm, status realizacji przeglądów oraz serwisów
  • Współpraca z dostawcami i gwarantami urządzeń (inwertery, konstrukcja wsporcza, stacja transformatorowa)
  • Prace serwisowo monterskie w stacji transformatorowej SN

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie techniczne/elektryczne
  • Uprawnienia SEP do 15 kV
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Umiejętność czytania projektów wykonawczych budowlanych i elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji, audytach lub serwisach instalacji fotowoltaicznych (również mikro-instalacji)
  • Działalność gospodarcza lub gotowość do jej otwarcia (gwarantujemy płatny urlop)

Pracodawca oferuje

  • Stałą współpracę z jedną z największych firm w branży PV w Polsce
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Możliwość udziału w ekspansji spółki na rynki zagraniczne
  • Auto służbowe
  • Pracę na wyznaczonym terenie (wyjazdy jednodniowe)
  • Sprawny proces rekrutacji (zdalnie) i szybką informację zwrotną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Inżynier ds. serwisu – farmy fotowoltaiczne, Olsztyn