Inżynier ds. serwisu i gwarancji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupę NDI tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki. Na rynku funkcjonujemy od 1991 roku. Ofertę NDI wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule.
    Podstawę naszej działalności stanowi budownictwo: kubaturowe oraz infrastrukturalne – w tym także projekty hydrotechniczne. Z powodzeniem działamy zarówno na rynku zamówień publicznych, jak i prywatnych.

    Prowadzimy także własne projekty deweloperskie, w których inwestorem bądź współinwestorem są spółki celowe tworzone w ramach grupy.
    NDI jest dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

    W związku z intensywnym rozwojem i planowanymi projektami aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    miejsce pracy: Warszawa, Sopot
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.:PR/ISG/1118

    ZAKRES ZADAŃ

    • Kompleksowe prowadzenie procesu pogwarancyjnego związanego z usuwaniem usterek
    • Weryfikacja usterek oraz koordynacja procesu usuwania wad wykonawczych
    • Optymalizacja kosztów procesu usuwania usterek
    • Koordynacja procesu obiegu dokumentów związanego z procesem gwarancji i reklamacji
    • Bezpośredni kontakt i obsługa Klienta w zakresie usuwania usterek

    PROFIL KANDYDATA

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo ogólne)
    • Gotowość do podróży służbowych
    • Dobra organizacja pracy, sumienność oraz orientacja na szczegóły
    • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych
    • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

    OFERTA

    • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
    • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
    • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

    Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym klikając przycisk Aplikuj.

    bottom