Oferta pracy

Inżynier ds. seryjnego produktu

Diehl Controls Polska

  • Namysłów

    Namysłów, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Podejmowanie działań mających na celu optymalizację, poprawę ergonomii oraz zwiększenie wydajności i niezawodności procesów technologicznych;

  • Analiza zdolności produkcyjnych oraz ograniczeń procesu;

  • Koordynacja prowadzonych projektów, m.in.: relokacje, transfer technologii, zakup maszyn;

  • Nadzór nad zgodnością maszyn i urządzeń z obowiązującymi wymogami oraz przepisami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe: zarządzanie i inżynieria produkcji, elektronika);

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Doświadczenie w przedsiębiorstwie zajmującym się seryjną produkcją;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Dokładność, kreatywność oraz umiejętność pracy w dynamicznym zespole.

Mile widziane

  • Znajomość zasad Lean Manufacturing;

  • Znajomość technik normowania czasu (REFA, MTM);

  • Doświadczenie w zakresie analizy FMEA;

  • Znajomość SAP.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji;

  • Możliwość pogłębiania wiedzy (m.in.: szkolenia specjalistyczne oraz językowe);

  • Dofinansowanie do posiłków dostarczanych do Firmy;

  • Pakiety: medyczny, socjalny;

  • Dopłaty do dojazdów lub pakiet relokacyjny, a także dofinansowanie do żłobka/przedszkola.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższym stanowiskiem i chcesz wykorzystywać swoje pomysły i umiejętności w międzynarodowym przedsiębiorstwie, prosimy o przesyłanie ofert w j.polskim za pomocą przycisku APLIKUJ.

Obecnie ponad 17 tysięcy pracowników tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne w pięciu dywizjach naszej korporacji: Metall, Controls, Defence, Aviation i Metering. Diehl Controls jest czołowym, międzynarodowym producentem i dostawcą urządzeń sterujących dla sprzętów gospodarstwa domowego, wykorzystujących energooszczędne rozwiązania oraz systemy komunikacji bezprzewodowej. Złóż aplikację w firmie Diehl i dołącz do grona osób tworzących fascynujące technologie. Znajdź z nami swoją wyjątkową ścieżkę kariery zawodowej w dobrze prosperującym oraz zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwie.

Przewiń do profilu firmy