Ta oferta pracy jest nieaktualna od 62 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Sieci

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 17.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nexio Management Sp. z o.o. (www.nexio.pl) jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu następujących systemów: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania. Do naszych partnerów należą firmy takie jak: Oracle, Ericsson, Amdocs, IBM i Quadient. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • Serwis usług telekomunikacyjnych oferowanych przez firmę
    • Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych: routery, modemy, konwertery
    • Diagnoza, obsługa i naprawa awarii występujących w sieci telekomunikacyjnej
    • Wsparcie merytoryczne dla firm podwykonawczych
    • Nadzór nad zleceniami wykonywanymi przez firmy podwykonawcze
    • Wsparcie techniczne dla Klientów

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Wiedza z zakresu transmisji danych w sieci IP, Ethernet oraz  transmisji bezprzewodowej
    • Praktyczna wiedza z zakresu konfigurowania urządzeń sieciowych (w tym Cisco)
    • Znajomość technologii PDH, SDH będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie co najmniej średnie telekomunikacyjne lub pokrewne
    • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie informatycznej oferującej udział w ciekawych projektach
    • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Pakiet benefitów: Medicover (rozszerzony ze stomatologią), FitProfit
    • Finansowanie certyfikatów

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami,
    prosimy o przesyłanie aplikacji w formacie doc.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
    www.nexio.pl

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Nexio Management Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.