Oferta pracy

Inżynier ds. Sieci i Węzłów Cieplnych

VEOLIA WSCHÓDO firmie

  • Kraśnik, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

VEOLIA WSCHÓD

poszukuje kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER DS. SIECI I WĘZŁÓW CIEPLNYCHNumer ref.: 2021/26/z

ZADANIA:

  • Współpraca z działami przesyłu i dystrybucji w poszczególnych zakładach spółki (Kraśnik, Zamość, Jasło, Międrzyrzec Podlaski, Leżajsk), w zakresie działań operacyjnych.
  • Kontrola i analiza poprawności pracy urządzeń ciepłowniczych i sieciowych w poszczególnych zakładach spółki.
  • Zgłaszanie wniosków optymalizacyjnych w zakresie eksploatacji sieci przesyłowych i dystrybucyjnych w celu poprawienia jakości i kosztów funkcjonowania.
  • Propozycje własne i weryfikacja proponowanych przez zakłady planów remontowych, inwestycyjnych, konserwacyjnych.
  • Ocena przyczyn sytuacji awaryjnych wraz z analizami kosztów usuwania oraz propozycje działań mających na celu minimalizację częstotliwości i skutków.
  • Współpraca i udział w projektach z zakresu przesyłu i dystrybucji ciepła realizowanych przez spółkę i grupę Veolia.
  • Nadzór nad prawidłowym sporządzaniem i obiegiem dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej wraz z terminowym przekazaniem jej do kompetentnych jednostek, komórek i petentów,
  • Wydawanie warunków dostawy ciepła, opracowywanie programów pracy sieci, analiz pracy sieci, programów awaryjnych wyłączeń, planów rozwoju, uzgadnianie dokumentacji projektowych, opiniowanie zmian w planie zagospodarowania przestrzennego miasta.
  • Opracowywanie projektów przyłączeniowych do miejskiej sieci cieplnej, przygotowywanie dokumentów urządzeń do odbioru przez UDT.
  • Obsługa edytora BIT, Maximo, Audytor, GIS - aktualizacja przebiegu sieci i lokalizacji urządzeń, wykonywanie schematów węzłów i komór, udział w opracowaniu taryf dla ciepła, prowadzenie archiwum technicznego, prognozowanie zapotrzebowania ciepła odbiorców, kierunków rozwoju i rozbudowy systemu ciepłowniczego
  • Kontrola należytego i zgodnego z przepisami wykonywania zadań przez pracowników działu przesyłu oraz firmy zewnętrzne realizujące prace na terenie spółki.
  • Rozpowszechnianie i przestrzeganie stosowania zasad dotyczących jakości, bezpieczeństwa i środowiska.
  • Dbanie o dobre imię i prestiż Spółki.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne o profilu sieci i instalacje sanitarne lub urządzenia sanitarne,
  • Wiedza: mile widziana teoretyczna i praktyczna z zakresu sieci i instalacji cieplnych, wymagana znajomość i umiejętność stosowania zagadnień prawa energetycznego, budowlanego, ochrony środowiska; bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, GAD, kosztorysowania w programie NORMA oraz prawo jazdy kategorii B,
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania i kierowania robotami budowlanymi oraz energetycznych do dozoru i eksploatacji urządzeń energetycznych
  • Znajomość przepisów BHP i ppoż,
  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, samodzielność w działaniu, rzetelność i zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy