Inżynier ds. Sieci IP

UPC Polska

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o ciągłość działania usług w sieci szkieletowej oraz dostępowej UPC

  • Analiza i naprawianie problemów dotyczących sieci

  • Planowanie wdrożeń nowych technologii i optymalizowania istniejących rozwiązań sieciowych

  • Wsparcie w procesie obsługi incydentów zgłaszanych przez Klientów

  • Wsparcie innych zespołów UPC w rozwiązywaniu zagadnień związanych z siecią

  • Udział w projektach teleinformatycznych o zasięgu lokalnym i międzynarodowym

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna z zakresu rozwiązań sieciowych, LAN/WAN, protokołów BGP, OSPF, ISIS, MPLS (L3/L2VPN), STP

  • Doświadczenie w administrowaniu, rozwoju, optymalizowaniu sieci IP

  • Zainteresowanie obszarem nowych technologii i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i chęć pracy w międzynarodowej organizacji

  • Sumienność, dokładność i otwartość na współpracę.

  • Chęć pracy w dynamicznym środowisku, w którym dużo się dzieje.

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do zespołu doświadczonych inżynierów

  • Ciekawe wyzwania techniczne w firmie będącej jednym z liderów rynku usług cyfrowych

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy i kulturalno-rozrywkowy, pakiet usług UPC

  • Możliwość pracy w modelu Agile Working

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy