Oferta pracy

1900087K
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w: Krakowiaków 36, 02-255 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Inżynier ds. sieci IP

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Krakowiaków 36, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 22 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krakowiaków 36

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • IPS

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań wdrożeniowych i utrzymaniowych w środowiskach Klientów (70%)

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej (15%)

  • Poszerzanie wiedzy (10%)

  • Wsparcie merytoryczne dla działu PreSales (5%)

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z protokołem IP:

  • - konfigurowanie podstawowych elementów adresowych: adresu, maski, bramy domyślnej;

  • - konfigurowanie routingu, vlanów, Spanning tree, QoS;

  • - umiejętność analizy ruchu sieciowego za pomocą TCPDUMP/WIRESHARK lub podobnych narzędzi;

  • - znajomość zagadnień związanych z problematyką bezpieczeństwa sieci - filtry, firewalle aplikacyjne, IPS, DOS, WAF;

  • - znajomość zagadnień związanych z konfiguracją połączeń VPN;

  • - znajomość zagadnień związanych z sieciami WAN.

  • Znajomość zagadnień związanych z usługą DNS (znajomość Akamai SPS /Nominum N2/ będzie dodatkowym atutem).

  • Wiedza i doświadczenie obejmujące:

  • - umiejętność konfiguracji rozwiązań klasy NGFW (znajomość urządzeń Fortigate będzie istotnym atutem);

  • - umiejętność konfiguracji przełączników (m.in. Cisco, Extreme Networks), routerów;

  • Umiejętność pracy w zespole i gotowość do świadczenia dyżurów.

  • Kultura osobista i łatwość nawiązywania komunikacji z innymi osobami.

  • Umiejętność korzystania z narzędzi e-learning i samodzielnego zdobywania/poszerzania wiedzy.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji i korzystania z dokumentacji technicznej oraz szkoleń webowych w języku angielskim.

  • Ważne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań F5 (LTM i ASM).

  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami WLAN (w szczególności w rozwiązaniach Cisco).

  • Znajomość tematyki związanej z VoIP i protokołem SIP (w szczególności w rozwiązaniach Cisco).

  • Znajomość dynamicznych protokołów routingu (w szczególności BGP).

  • Znajomość rozwiązania pfSense.

  • Umiejętność konfiguracji Cisco ASA, ISR.

  • Znajomość systemów Linux.

  • Umiejętność pisania skryptów np. w bash.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Szeroki pakiet benefitów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.

  • Miłą i przyjazną atmosferę w zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • korporacyjna karta kredytowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje