Oferta pracy

Inżynier ds. Sieci Radiowej

Towerlink Poland, a part of Cellnex Group

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, parametryzacja i optymalizacja sieci radiowej w standardach 2G, 3G, 4G i 5G

  • Określanie konfiguracji zespołów antenowych oraz typów urządzeń nadawczo-odbiorczych dla poszczególnych stacji bazowych,

  • Wizyty techniczne, konieczność pracy na wysokości,

  • Opiniowanie projektów technicznych projektowanych stacji ,

  • Analiza i przetwarzanie danych statystycznych ,

  • Praca w terenie związana z testami sieci w celu utrzymania odpowiednich wskaźników jakościowych oraz identyfikacji źródeł zakłóceń zewnętrznych,

  • Współpraca z innymi zespołami spółki w celu realizacji nałożonych celów w tym planów rozbudowy i optymalizacji sieci.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów 2-go stopnia) o specjalności Systemy Telekomunikacyjne lub pokrewnej

  • Przynajmniej podstawowa znajomość zagadnień projektowania i optymalizacji sieci radiokomunikacyjnych w systemach GSM, UMTS, LTE i 5G

  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy i dobry stan zdrowia

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakty z zagranicznymi partnerami oraz korzystania z dokumentacji technicznej dostawców.

  • umiejętność pracy w zespole jak i realizacji zadań indywidualnych wymagających samodzielności

  • znajomość SQL i praca z bazami danych

  • znajomość programów do planowania sieci radiowej lub do testowania sieci

To oferujemy

  • Ciekawą i bardzo różnorodną pracę w zgranym zespole,

  • Szkolenie do pracy na wysokości i w Polach Elektromagnetycznych, szkolenia branżowe,

  • Dobrą atmosferę pracy i wyzwania dostosowane do kompetencji,

  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji,

  • Pracę w organizacji międzynarodowej, działającej na wielu rynkach europejskich.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jeśli chcesz poznać tajniki i rozpocząć karierę w branży telekomunikacyjnej, to ta oferta skierowana jest do Ciebie! Dlaczego my?

Cellnex Telecom to wiodący europejski operator bezprzewodowej infrastruktury telekomunikacyjnej i nadawczej z portfolio ok. 129 000 lokalizacji. Działamy w 12 krajach Europy, a niedawno dołączyła do tej grupy Polska. Inwestycją ponad 10,7 mld zł przejęliśmy wieże telekomunikacyjne od Polkomtela (Polsat Plus) i Play. Po przejęciu spółek posiadamy ponad 50% masztów telekomunikacyjnych wykorzystywanych przez sieci komórkowe w Polsce.

Liczby mówią same za siebie, prawda? 😊 Wierzymy jednak, że praca to nie tylko liczby i sucha kalkulacja, ale również (a może przede wszystkim) ludzie. Relacje są dla nas ogromnie ważne, a rozwój pracowników priorytetowy.

Wierzymy w rozwój, który opiera się na wymianie doświadczeń. Wierzymy, że praktyka jest jedną z najlepszych form samokształcenia. Warto uczyć się od najlepszych, dlatego już dziś zapraszamy Cię do firmy, która w ostatnich latach podbiła (i nie spoczywa na laurach) rynek telekomunikacji w Europie!

Przewiń do profilu firmy