Oferta pracy

Inżynier ds. Sieci Szkieletowej

Netia

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Lokalizowanie oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń w sieci szkieletowej i dostępowej

  • Wykonywanie pomiarów teletransmisyjnych i IP

  • Znajomość topologii sieci i produktów usługowych na podległym obszarze

  • Udział w odbiorach urządzeń teletransmisyjnych sieci szkieletowej i dostępowej

  • Wykonywanie prewencji na węzłach i urządzeniach

  • Odpowiedzialność za spełnienie wskaźników jakościowych KPI

  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w ramach firmy: Dział Planowania, Centrum Zarządzania Siecią, Jednostki Terenowe, Kierownicy Projektów Sieciowych i Klienckich B2B

  • Współpraca z firmami podwykonawczymi w zakresie lokalizacji i usuwania awarii sieciowych i klienckich

  • Posługiwanie się dokumentacją techniczną oraz tworzenie dokumentacji

  • Umiejętność obsługi systemów zarządzania i aplikacji specjalistycznych

  • Obsługa systemu realizacji zleceń FSM (Field Service Management)

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność i gotowość do pełnienia dyżurów

  • Otwartość i zdolności do szybkiego uczenia się

  • Podstawowa znajomość j. angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Obsługa komputera, znajomość pakietu Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze połączone z premią za realizację zadań

  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań

  • Pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karnetów sportowych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Siedziba działania

lubuskie: Zielona Góra lub Gorzów Wlkp.

wielkopolskie: Poznań

Netia

Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Przewiń do profilu firmy