Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. Sieci Transmisyjnej i Agregacyjnej

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach związanych z jakością, modernizacją i rozbudową sieci transmisyjnej/agregacyjnej – nadzór nad pracami dostawcy
  • Analiza i przetwarzanie danych
  • Obsługa procesów planowania, zamawiania i odbioru rozbudów sieci transmisyjnej i agregacyjnej
  • Definiowanie wymagań dla paramentów i rozwiązań stosowanych w sieci transmisyjnej, w tym sprzętowych. Analiza rozwiązań technicznych i ofert, testy
  • Ścisła współpraca z Dostawcami i Biurem Strategicznego Planowania i Standaryzacji Sieci
  • Tworzenie wymagań oraz współpraca w rozwoju aplikacji wspomagających
  • Współpraca z Klientem Wewnętrznym i Zewnętrznym w odniesieniu do zagadnień związanych z siecią transmisyjna, w tym analiza problemów jakościowych

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z monitorowaniem jakości sieci transmisji danych
  • Praktyczna znajomość pakietowych sieci transmisji danych IP/MPLS i Carrier Ethernet
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość standardów telekomunikacyjnych dla sieci mobilnych
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku telekomunikacyjne lub pokrewne
  • Zadaniowość, chęć do działania i rozwoju kompetencji
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w centrali
  • Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: KW/ISTiA/Al-T/12/2021

Inżynier ds. Sieci Transmisyjnej i Agregacyjnej, Konstruktorska 4, Mokotów, Warszawa