Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. sprzedaży (instalacje przemysłowe)

HTI ŚLĄSK

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie sieci kontaktów z potencjalnymi klientami firmy;

  • pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie;

  • utrzymywanie oraz rozwój długofalowych relacji z klientami firmy;

  • przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z dedykowanym doradcą technicznym;

  • profesjonalna obsługa inwestycji na dedykowanym terenie działania i realizacja założonych planów handlowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z klientem i/lub sprzedaży poparte wymiernymi efektami pracy;

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane branżowe) lub doświadczenie, które pozwoliło rozwinąć umiejętności techniczne;

  • znajomość procesu inwestycyjnego;

  • zdolność do łatwego funkcjonowania w tematyce technicznej i szybkiego przyswajania nowych zagadnień;

  • samodzielność w działaniu i ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży;

  • pracę mobilną w atmosferze współpracy, przy wsparciu doświadczonego i energicznego zespołu w Stanowicach k/Oławy;

  • dodatkowe benefity – dofinansowanie do pakietu medycznego i karty sportowej (Mutlisport);

  • adekwatne narzędzia pracy – m.in. samochód, komputer, telefon;

  • program wdrożenia w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych;

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację różnorodnych projektów;

  • wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny uzależniony od osiągniętych wyników handlowych;

  • dużą samodzielność w działaniu;

  • możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

HTI ŚLĄSK

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, której działalnością podstawową jest zapewnienie rozwiązań dla inwestycji infrastrukturalnych. Posiadamy kilkanaście placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie materiałów dla naszych klientów, a w szczególności inwestorów, wykonawców i firm projektowych.

Aktualnie w związku z prężnym rozwojem chcielibyśmy zaprosić do naszego zespołu kandydata działającego na terenie woj. lubuskiego.

Jeśli jesteś ambitny, samodzielny, pełen zaangażowania i praca w terenie z klientem to Twój żywioł, zapraszamy Cię do współpracy na stanowisku: Inżynier ds. sprzedaży (instalacje przemysłowe)

Przewiń do profilu firmy