Oferta pracy

Inżynier ds. Sprzedaży

SPARKFLOWO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych w obszarze stacji zrobotyzowanych, systemów testujących i pomiarowych oraz wizji maszynowej

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów na gotowe stanowiska zrobotyzowane z terenu całej Polski (głównie na południu kraju)

  • Obsługa przychodzących zapytań ofertowych od klientów

  • Koordynacja procesu tworzenia koncepcji rozwiązania zakończonego przygotowaniem oferty

  • Negocjacje handlowe oraz skuteczne finalizowanie procesu sprzedażowego

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z nowymi i obecnymi klientami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/ścisłe (mile widziane wykształcenie politechniczne) lub min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technicznej

  • Wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • Efektywne zarządzanie czasem i dobra organizacja

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Wysokie standardy

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Sukcesy na podobnym stanowisku w branży B2B

  • Znajomość zagadnień z zakresu robotyki, automatyki przemysłowej, systemów wizyjnych i pomiarowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia zależna od wyników)

  • Elastyczny wymiar pracy (pełny etat lub jego część, praca w biurze w Katowicach lub częściowo z domu)

  • Niezbędne narzędzia – samochód służbowy, telefon, sprzęt komputerowy

  • Interesujące projekty z różnych gałęzi przemysłu zapewniające rozwój zawodowy

  • Bycie częścią szybko rozwijającej się firmy z otwartą i zbudowaną na zaufaniu kulturą pracy

  • Możliwość rozwoju „pod okiem” osób z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży B2B

  • Przyjazną atmosferę w pracy

SPARKFLOW

Sparkrobots (www.sparkrobots.pl) jest szybko rozwijającą się firmą oferującą robotyzację procesów przemysłowych. Wdrażamy roboty współpracujące (zwane cobotami) oraz mobilne roboty logistyczne. Budujemy systemy testujące (www.sparkflow.pl) oraz tworzymy rozwiązania z zakresu wizji maszynowej oraz optycznych systemów pomiarowych (www.sparkvision.pl).

Interesujesz się rozwiązaniami stosowanymi w przemyśle? Fascynują Cię nowoczesne, w pełni zautomatyzowane fabryki? Chciałbyś razem z nami wdrażać przełomową technologię? Dołącz do nas i wspieraj czwartą rewolucję przemysłową. Dodatkowo gwarantujemy co najmniej dobrą atmosferę w pracy! :-)

Przewiń do profilu firmy

Jak zaaplikować?

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy