Oferta pracy

Inżynier ds. Sprzedaży

COPA-DATA Polska Sp. z o.o. O firmie

4 500‐8 500 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Josepha Conrada 51
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

COPA-DATA Polska Sp. z o.o.

Josepha Conrada 51

Kraków

Firma COPA-DATA to producent platformy programowej zenon® wykorzystywanej w branży produkcyjnej i energetycznej. Platforma zapewnia automatyzację procesu nadzoru, monitorowanie i optymalizację maszyn, urządzeń i zasilania. Założona przez Thomasa Punzenbergera w 1987 r. spółka, z siedzibą w Salzburgu w Austrii jest niezależną, rodzinną firmą zatrudniającą około 285 pracowników na całym świecie. Dystrybucja oprogramowania w skali międzynarodowej jest możliwa dzięki 11 biurom firmy oraz wielu dystrybutorom. Dodatkowo ponad 270 certyfikowanych firm partnerskich gwarantuje wydajne wdrażanie oprogramowania dla użytkowników końcowych w przemyśle spożywczym, energetycznym, infrastruktury, motoryzacyjnym i farmaceutycznym. W roku 2019 firma COPA-DATA osiągnęła obroty na poziomie 51 mln EUR. Więcej informacji na : www.copadata.com.

W związku z dynamicznym rozwojem biura w Polsce, poszukujemy Inżynierów ds. Sprzedaży, którzy w naszej firmie będą odpowiedzialni za:

Zakres odpowiedzialności:

  • Rozwój sprzedaży w kluczowych branżach i zmaksymalizowanie wykorzystania produktów zenon w celu zwiększenia udziału firmy w rynku
  • Odpowiedzialność za proces sprzedaży: identyfikacja klienta, rozmowy telefoniczne, prezentacje rozwiązań COPA-DATA (u klientów, podczas targów branżowych, konferencji, seminariów) aż po finalizacje zamówień i negocjowanie umów
  • Realizacja celów sprzedażowych (rocznych, kwartalnych, miesięcznych)

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych oraz zwiększanie liczby aktywnych klientów
  • Wykorzystywanie wszystkich dostępnych technik i rozwiązań maksymalizujących sprzedaż
  • Praca z systemem CRM: dodawanie nowych kontaktów,wprowadzanie informacji,podsumowań i ustaleń z klientem, tworzenie i wysyłanie ofert
  • Prezentowanie możliwości platformy zenon podczas targów branżowych, seminariów, konferencji a także bezpośrednich spotkań z klientem
  • Podróże służbowe do klientów w Polsce i zagraniczne (Austria) na szkolenia
  • Raportowanie wyników swojej pracy bezpośrednio do Dyrektora Zarządzającego

Nasz idealny kandydat/kandydatka cechuje się:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: mile widziani absolwenci Automatyki, Robotyki, Mechatroniki, Energetyki, kierunków IT)
  • Znajomość języka angielskiego (jest to język komunikacyjny w COPA-DATA) w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Atutem będzie doświadczenie zawodowe w zakresie rozwiązań technicznych (preferowane w zakresie oprogramowania automatyki przemysłowej) oraz znajomość procesów produkcyjnych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office: Word.doc, Power Point, Excel
  • Prawo jazdy kategorii B (aktywne)
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Ponadto idealny kandydat :

  • Lubi pracować z ludźmi, potrafi szybko nawiązywać i utrzymywać kontakty biznesowe
  • Jest dobrze zorganizowany i potrafi planować swoją pracę a także ma zdolność pracy pod presją czasu
  • Nie boi się sam podejmować decyzji
  • Stale poprawia efektywność swojej pracy i potrafi zidentyfikować obszary w których należy wprowadzać udoskonalenia
  • Jest otwarty na naukę, nowe wyzwania i zadania
  • Lubi i potrafi pracować w zespole
  • Wykazuje inicjatywę i motywuje ludzi z którymi pracuje
  • Nie ma problemu z przygotowaniem raportów, prezentacji, zestawień
  • Reaguje szybko na potrzeby klienta zgodnie z najwyższym standardem obsługi
  • Jest gotów do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Współpracę opartą na Umowie o Pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe adekwatne do kompetencji i doświadczenia plus wysoka premia od sprzedaży
  •  Atrakcyjne dodatki premiowe oraz kartę Multisport
  • Szkolenie wdrażające do pracy na stanowisku
  • Szkolenia techniczne i ,,miękkie’’ podnoszące kwalifikacje w Polsce i Austrii
  • Narzędzia niezbędne do pracy (wysokiej klasy laptop i smartphone, samochód służbowy)
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze i klimatyzowanym biurze
  • Udział w rozwoju polskiego biura COPA-DATA

Osoby, które chcą dołączyć do naszego zespołu w Polsce i mieć wpływ na budowanie nowoczesnego przemysłu, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV+List Motywacyjny w języku polskim i angielskim) klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy