Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do COPA-DATA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: Krakowie, ul. Josepha Conrada 51,31-357 Kraków (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Sprzedaży

COPA-DATA Polska Sp. z o.o.

4 0008 000 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży w kluczowych branżach i zmaksymalizowanie wykorzystania w przemyśle i energetyce zenon Software Platform w celu zwiększenia udziału firmy w rynku.

  • Odpowiedzialność za proces sprzedaży: identyfikacja klienta, rozmowy telefoniczne, prezentacje rozwiązań COPA-DATA (u klientów, podczas targów branżowych, konferencji, seminariów) aż po finalizacje zamówień i negocjowanie umów.

  • Realizacja celów sprzedażowych (rocznych, kwartalnych, miesięcznych)

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych oraz zwiększanie liczby aktywnych klientów.

  • Wykorzystywanie wszystkich dostępnych technik i rozwiązań maksymalizujących sprzedaż w tym systemów: MS Teams, CRM/HubSpot/Social Media.

  • Zarządzanie pozyskanymi leadami w systemie CRM (dodawanie notatek ze spotkań z klientami, tworzenie i wysyłanie ofert) oraz dodawanie nowych kontaktów.

  • Prezentowanie możliwości platformy zenon podczas targów branżowych, seminariów, konferencji a także bezpośrednich spotkań z klientem

  • Podróże służbowe do klientów w Polsce i zagraniczne (głównie Austria) na szkolenia – ( ok 70- 80% czasu pracy to podróże służbowe).

  • Raportowanie wyników swojej pracy.

Nasze wymagania

  • Nasz idealny kandydat/kandydatka cechuje się:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: mile widziani absolwenci Automatyki, Robotyki, Mechatroniki, Energetyki, kierunków IT).

  • Znajomość języka angielskiego (jest to język komunikacyjny w COPA-DATA) w mowie i piśmie - warunek konieczny.

  • Atutem będzie doświadczenie zawodowe w zakresie rozwiązań technicznych (preferowane w zakresie oprogramowania automatyki przemysłowej) oraz znajomość procesów produkcyjnych.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office: Word.doc, Power Point, Excel.

  • Prawo jazdy kategorii B (aktywne).

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Lubi pracować z ludźmi, potrafi szybko nawiązywać i utrzymywać kontakty biznesowe.

  • Jest dobrze zorganizowany i potrafi planować swoją pracę a także ma zdolność pracy pod presją czasu.

  • Nie boi się sam podejmować decyzji.

  • Stale poprawia efektywność swojej pracy i potrafi zidentyfikować obszary w których należy wprowadzać udoskonalenia.

  • Jest otwarty na naukę, nowe wyzwania i zadania.

  • Lubi i potrafi pracować w zespole.

  • Wykazuje inicjatywę i motywuje ludzi z którymi pracuje.

  • Nie ma problemu z przygotowaniem raportów, prezentacji, zestawień.

  • Reaguje szybko na potrzeby klienta zgodnie z najwyższym standardem obsługi.

  • Jest gotów do podróży służbowych.

To oferujemy

  • U nas możesz liczyć na:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Współpracę opartą na Umowie o Pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe adekwatne do kompetencji i doświadczenia plus premia od sprzedaży.

  • Atrakcyjne dodatki premiowe oraz kartę Multisport.

  • Szkolenie wdrażające do pracy na stanowisku.

  • Szkolenia techniczne i ,,miękkie’’ podnoszące kwalifikacje w Polsce i Austrii.

  • Narzędzia niezbędne do pracy.

  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego.

  • Możliwość Pracy Home Office.

  • Dodatkowy dzień urlopu wypoczynkowego.

  • Dołączenie do zespołu trzeciej w Polsce marki oprogramowania produkcyjnego.

O nas

COPA-DATA to niezależny producent oprogramowania, który specjalizuje się w cyfryzacji dla przemysłu i energetyki. Platforma oprogramowania zenon® umożliwia użytkownikom na całym świecie automatyzację, zarządzanie, monitorowanie, integrację i optymalizację maszyn, urządzeń, budynków i sieci energetycznych. COPA-DATA łączy dziesięciolecia doświadczenia w automatyzacji z potencjałem cyfrowej transformacji.

Firma została założona przez Thomasa Punzenbergera w 1987 roku, w Salzburgu w Austrii. Obecnie zatrudnia ponad 300 pracowników, posiada 50 oddziałów na 7 kontynentach. W 2020 roku, wygenerowała przychody w wysokości 54 mln euro. W Polsce biuro COPA-DATA mieści się w Krakowie i działa od 2010 roku.