Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1213 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Sprzedaży Lakierni Proszkowych

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent linii przemysłowych zatrudni Inżyniera ds. Sprzedaży Lakierni Proszkowych
    obsługującego Klientów na terenie całej Polski.
    Opis stanowiska:
    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Doradztwo technologiczno-projektowe
    • Analiza działań konkurencji

    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży (rynek przemysłowy), znajomość branży obróbki powierzchni metali
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Umiejętność czytania rys. technicznych, schematów elektrycznych, posługiwanie się programem AUTO-CAD
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do częstych podróży służbowych
    • Łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, umiejętności negocjacyjne, samodzielność w działaniu

    Oferujemy:
    • Stabilną i ciekawą pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia branżowe
    • Profesjonalne narzędzia pracy (m.in. samochód, laptop, telefon)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )