Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. sprzedaży

BIMSO firmie

  • Łomża

    Łomża, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalne doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej Spółki

  • współudział w przygotowaniu planu i strategii sprzedaży

  • bezpośrednią obsługę Klienta i rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym terenie

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi i obecnymi klientami

  • realizacja założonego budżetu sprzedaży na inwestycjach

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie - mile widziane branżowe

  • doświadczenie w sprzedaży - mile widziane w branży grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej i OZE

  • znajomość rynku branżowego

  • min roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność interpersonalnych i komunikacyjnych

  • umiejętność prowadzenia negocjacji z klientami

  • silnego zorientowania na realizację planów sprzedaży

  • samodzielność, kreatywność, aktywność w działaniu

  • praktyczna znajomość Ms Office

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie

  • możliwość realizacji działań biznesowych w firmie będącej liderem na rynku w branży grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej i OZE

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szereg szkoleń, wspierających Twój rozwój merytoryczny i kompetencyjny

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów

  • wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowo nagroda roczna uzależniona od osiągniętych wyników,

  • dodatkowe benefity – dofinansowanie do pakietu medycznego i karty sportowej (Mutlisport);

  • pracę w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole dużą samodzielność działania,

  • wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

  • możliwość rozwoju kariery w ramach naszej firmy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta sportowa (Mutlisport)

BIMS

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi Pracownicy to pełen zapału, prężny zespół, który codziennie podejmuje nowe wyzwania rynku i konsekwentnie realizuje jego potrzeby.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli wierzysz, że pozytywne nastawienie + wiedza i umiejętności = sukces

Jednocześnie jesteś osobą ambitną, sumienną i chcesz się rozwijać

TO NA CIEBIE CZEKAMY!