Oferta pracy

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Inżynier ds. Sprzedaży (ofertowanie)

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.O firmie

  • Ludwikowo 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 10 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ludwikowo 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zestawień i przygotowywanie analiz,

  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,

  • rejestracja danych w systemach przedsiębiorstwa,

  • śledzenie realizacji zamówień,

  • analiza wydarzeń rynkowych (obserwacja przetargów),

  • w przyszłości: budowanie trwałych relacji handlowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • dobra obsługa MS Office,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywność,

  • dynamika w działaniu,

  • dobra organizacja pracy,

  • kreatywność.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne warunki pracy w ustabilizowanym zespole osobowym,

  • możliwość rozwoju zawodowego – współpraca z firmami grupy Vossloh,

  • umowę na pełen etat, w siedzibie firmy na jednej zmianie,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i zaangażowania,

  • kasa zapomogowo – pożyczkowa, pakiet socjalny, pakiety sportowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. działa w ramach międzynarodowej grupy i specjalizuje się w produkcji elementów infrastruktury, szczególnie rozjazdów kolejowych i tramwajowych. Jesteśmy nowoczesną, sprawnie funkcjonującą, dynamicznie rozwijającą się firmą o stabilnej pozycji na rynku.

Przewiń do profilu firmy